KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7451054

nr 745 1054

Akvareller

2 st, signerade, kinesiska motiv, motivets mått: 33x44

måndag 5 mars 2012
kl 19:17:53